Дитячі COVID-сертифікати можна згенерувати в Дії

Дата: 05.11.2021 14:17

Мінцифра запустила дитячий COVID-сертифікат у застосунку Дія.

Якщо особа віком від 12 років отримала хоча б одну дозу вакцини, батьки можуть згенерувати сертифікат. Потрібно лише додати свідоцтво про народження дитини.

Для того, аби згенерувати дитячий COVID-сертифікат, потрібно встановити останню версію Дії – 3.0.18 для iOS, 3.0.14 – Android.

Діти з 14 років можуть самостійно авторизуватися в Дії за допомогою чипа NFC на ID-картці або біометричному паспорті.

Нагадаємо, що в Україні дітей 12-17 років рекомендували щепити проти COVID-19, але за умови наявності усіх обов’язкових рутинних щеплень.

Дітей від 12 років рекомендовано щепити вакциною Comirnaty від Pfizer/BioNTech. Вона пройшла усі необхідні дослідження, які довели її ефективність та безпечність.