Мости довіри

28 Червня, 2024 р., 22:16
У рамках проєкту Двостороння Співпраця з Данією, який є частиною ініціативи «Мости довіри», було організовано черговий навчальний візит до Гульборгсунну. Цей датський муніципалітет відомий своїм інноваційним підходом до зеленого та децентралізованого енергетичного планування.
13 Червня, 2023 р., 20:01
Минулого тижня Горінчівський сільський голова Михайло Калинич та начальниця фінансового відділу Руслана Антонь, в рамках двосторонньої співпраці данського муніципалітету Гульборгсунн та дев’яти українських територіальних громад, здійснили візит до Данії.
08 Травня, 2023 р., 23:09
В рамках партнерської співпраці з данським муніципалітетом Гульборгсунн, що реалізується за підтримки Програми «U-LEAD з Европою», розпочався перший візит-стажування представників партнерських територіальних громад в Данії.
28 Жовтня, 2021 р., 17:23
26 жовтня відбулось онлайн-засідання координаційної групи в рамках двосторонньої співпраці між українськими громадами та данським муніципалітетом Гульборгсунн. До списку учасників даного проєкту входить Горінчівська територіальна громада. Проєкт реалізується за підтримки Данії та Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою». Співпраця передбачена в трьох напрямках: – підтримка участі громадян у прийнятті рішень; – підтримка бізнесу; – підтримка міжмуніципального співробітництва між громадами. Учасники засідання узгодили програму, обговорили та погодили технічне завдання для координаційної групи та її складу, а також початковий звіт програми.
12 Жовтня, 2021 р., 09:37
Минулого тижня, в рамках партнерської співпраці дев’яти українських громад з данським муніципалітетом Гульборгсунн, відбулась онлайн презентація Горінчівської територіальної громади.
12 Червня, 2021 р., 15:23
З приємністю повідомляємо, що за результатами оцінювання поданої нами заявки та мотиваційного відео, Горінчівська громада, за підтримки Закарпатського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою», була відібрана до участі у Мережі партнерства українських громад з данським муніципалітетом Гульборгсунн.