Підручники

12 Квітня, 2023 р., 11:49
Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2022 р. № 869 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у 2022-2023 роках (1 клас)» та від 30 вересня 2022 р. № 870 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у 2022-2023 роках (5 та 6 класи)» зі змінам. Та з метою організації прозорого вибору підручників закладами загальної середньої освіти Горінчівської сільської територіальної громади здійснено вибір підручників для 1, 5 та 6 класів Нової української школи.
03 Червня, 2022 р., 22:13
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2021 року № 1048 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2021-2022 роках (5 клас)» (зі змінами, внесеними наказом Міністерства освіти і науки України від 23 травня 2022 року № 467) та з метою організації прозорого вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 5 класу Нової української школи до 29 травня 2022 року закладами загальної середньої освіти Горінчівської сільської територіальної громади здійснено вибір підручників для 5 класу.
26 Січня, 2022 р., 10:46
Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2021 року № 1049 „Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2021-2022 роках (9 клас) (зі змінами) та від 10 грудня 2021 року № 1341 „Про організацію повторного видання для 9 класу закладів загальної середньої освіти до 17 січня 2022 року закладами загальної середньої освіти здійснено вибір підручників для 9 класу. Відділом освіти, молоді, спорту, культури і туризму Горінчівської сільської ради узагальнено форму вибору підручників для здобувачів освіти та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Горінчівської територіальної громади.