Горінчівська територіальна громада
Закарпатська область, Хустський район

Місцеві податки і збори

Місцеві податки і збори на 2022 рік:

Рішення Горінчівської сільської ради № 371 від 08.07.2021 року «Про встановлення ставок орендної плати за користування земельними ділянками комунальної власності на території Горінчівської сільської ради».

Рішення Горінчівської сільської ради № 372 від 08.07.2021 року «Про встановлення ставок єдиного податку на території Горінчівської сільської ради».

Рішення Горінчівської сільської ради № 373 від 08.07.2021 року «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Горінчівської сільської ради».

Рішення Горінчівської сільської ради № 374 від 08.07.2021 року «Про встановлення ставки транспортного податку на території Горінчівської сільської ради».

Рішення Горінчівської сільської ради № 375 від 08.07.2021 року «Про встановлення ставки туристичного збору на території Горінчівської сільської ради».

Рішення Горінчівської сільської ради № 376 від 08.07.2021 року «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Горінчівської сільської ради».