Горінчівський ІРЦ

28 Грудня, 2021 р., 13:26
    У межах реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 366-р, розпорядженням Закарпатської ОДА № 943 від 15.11. 2021 року ,"Про план заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в  Україні на період до 2030 року у Закарпатській області" - важливим завданням в житті сучасного суспільства залишається створення рівних можливостей та вільного доступу до освіти, задоволення особливих потреб усіх учасників освітнього процесу, створення інклюзивного освітнього середовища.      На виконання постанови КМУ від 15.09. № 957 та листа департаменту освіти і науки Закарпатської державної адміністрації від 13.12.2021 року №01-15/27119 на базі Горінчівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Горінчівської сільської ради (директор Доромбей М. А.) фахівцями (консультантами) комунальної установи "Горінчівський інклюзивно-ресурсний центр" Горінчівської сільської ради (директор Борисевич Л. П.) був проведений навчальний семінар. До спільної роботи на семінарі були запрошені Голови і члени Команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти  Горінчівської  сільської ради. Учасниками семінару був обговорений План заходів на 2021-2022 роки з  реалізації Національної стратегії зі  створення безбар'єрного простору в Україні  в рамках інформаційної кампанії , "ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар'єрів".