Бюджетна партисипація від А до Я

Звіт про результати оцінювання прозорості бюджету Горінчівської сільської територіальної громади

Бюджет для громадян Горінчівської сільської територіальної громади на 2024 рік

18 Липня, 2024 р., 22:35
Зберігайте лайфхаки про всі найпопулярніші інструменти партисипації, про які ми розповідаємо в межах інформаційної кампанії проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я», що реалізується Горінчівською сільською радою разом з Громадським Партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».
08 Липня, 2024 р., 17:28
Чергова публікація про інструменти партисипації в межах інформаційної кампанії проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я», який реалізується Громадським Партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».
04 Липня, 2024 р., 12:00
Минулого тижня, 25 червня, в Горінчівській громаді пройшов «День бюджету громади» на якому протягом дня експерти ГО «За прозорі місцеві бюджети» разом з працівниками Горінчівської сільської ради ознайомлювали мешканців громади з місцевим бюджетом, інформацією про те звідки беруться кошти в бюджеті громади, на що вони витрачаються і як можна впливати на формування бюджету щоб зробити життя громади кращим.
25 Червня, 2024 р., 20:41
Ми продовжуємо розповідати про інструменти партисипації в межах інформаційної кампанії проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я», який реалізується Громадським Партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»! Цього разу читайте про ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ – колективне звернення в електронній формі до суб’єкта владних повноважень у вигляді тексту скарги та/або пропозиції.
19 Червня, 2024 р., 18:37
Вас цікавить на що витрачаються кошти бюджету Горінчівської сільської територіальної громади?
19 Червня, 2024 р., 18:25
Як формується бюджет, на що витрачаються кошти, які напрямки є першочерговими, як вплинути на процеси прийняття рішення та допомогти громаді стати кращою?
19 Червня, 2024 р., 17:51
У межах інформаційної кампанії проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я», який реалізується Громадським Партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», продовжуємо розповідати про інструменти партисипації, які можуть використовувати жителі громад. Ще один важливий механізм, про який ми хочемо розповісти, – це ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ ВІД ГРОМАДЯН. Це подача пропозицій від жителів громади до органу влади за затвердженою формою у визначений спосіб (онлайн, офлайн).
19 Червня, 2024 р., 17:46
Шановні жителі Горінчівської територіальної громади запрошуємо взяти участь в «Дні бюджету громади» на якому ви зможете:
11 Червня, 2024 р., 22:12
У межах інформаційної кампанії проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я», який реалізуєтьсяз Громадським Партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», ми продовжуємо розповідати про інструменти партисипації, які можуть використовувати жителі громад.
31 Травня, 2024 р., 19:14
Ми продовжуємо серію публікацій у межах інформаційної кампанії проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я», який реалізується Громадським Партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».