Повідомити про корупцію

Шановний відвідувачу!

Боротьба з корупцією та доброчесність є однією з складових діяльності посадової особи місцевого самоврядування, заснованою на принципі верховенства права.

Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Горінчівської сільської ради чи її виконавчих органів, а саме:

• отримання посадовцем неправомірної вигоди (хабар, подарунок, переваги тощо);
  • використання посадовцем державного майна, або коштів в приватних інтересах;
  • конфлікту інтересів;
  • спільної роботи близьких осіб;
  • недотримання обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності;
  • порушення правил етичної поведінки;
  • неподання, або подання неправдивої декларації особою, яка зобов’язана декларувати свої доходи і видатки;
  • надання керівництвом незаконних доручень, або будь-які інші неправомірні дії в антикорупційній сфері.

Зазначаємо, що повідомлення також може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно).

Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи Горінчівської сільської ради чи її виконавчих органів, містить фактичні дані, підкріплені доказами, які можуть бути перевірені.

Повідомити про корупційне правопорушення уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції в Горінчівській сільській раді:

на поштову адресу: вулиця Незалежності, будинок 145-А, кабінет 6, село Горінчово, Хутський район, Закарпатська область, 90430 (з позначкою «Про корупцію»),

e-mail: gorinchovo_koruptsiya@ukr.net

телефон: +380971777434

Принагідно зазначаємо, що повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.