Військовослужбовцям та їх сім'ям

Реалізація ветеранської політики в Закарпатській області

Алгоритм реалізації прав ветерана щодо гарантій надання соціальних послуг за результатами анкетування

Регіональна програма "Захист" щодо соціальної підтримки та реабілітації ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей на 2025 - 2027 роки

10 Жовтня, 2024 р., 12:11
Ветерани хотіли б бачити державу головним провідником своєї реінтеграції, а основною її функцією вважають надання можливостей.
10 Жовтня, 2024 р., 11:59
Український ветеранський фонд запрошує ветеранів та ветеранок взяти участь у онлайн-опитуванні про їхні актуальні потреби.
08 Жовтня, 2024 р., 12:23
Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів України активно займається питаннями підтримки ветеранів та членів їхніх сімей. Ми розуміємо важливість забезпечення доступу до важливої інформації та підтримки, особливо у сфері юридичного захисту та кризової підтримки.
04 Жовтня, 2024 р., 12:41
Кабінет Міністрів спростив порядок призначення та виплати одноразової грошової допомоги пораненим військовослужбовцям та членам родин загиблих захисників і захисниць. Спеціалісти Центру спільних дій пояснили, що саме змінює урядова постанова.
29 Серпня, 2024 р., 11:56
Особовий склад 11 бригади ім. М. Грушевського Південного ОТО Національної гвардії України залучається до виконання значного обсягу службово-бойових завдань на території населених пунктів південних та східних регіонів нашої країни.
02 Серпня, 2024 р., 19:12
24 липня Український ветеранський фонд оголошує старт конкурсу фінансування громадських організацій — Варто: шлях відновлення.
27 Червня, 2024 р., 09:52
Минулого року у межах ветеранського компоненту грантової програми «Власна справа» переможцями стали 260 ветеранів і членів родин учасників бойових дій, які отримають гранти на 109 мільйонів гривень.