26 жовтня відбулось онлайн-засідання координаційної групи в рамках двосторонньої співпраці з муніципалітетом Гульборгсунн
Дата: 28.10.2021 17:23
Кількість переглядів: 515
26 жовтня відбулось онлайн-засідання координаційної групи в рамках двосторонньої співпраці між українськими громадами та данським муніципалітетом Гульборгсунн. До списку учасників даного проєкту входить Горінчівська територіальна громада.
Проєкт реалізується за підтримки Данії та Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою».
Співпраця передбачена в трьох напрямках:
– підтримка участі громадян у прийнятті рішень;
– підтримка бізнесу;
– підтримка міжмуніципального співробітництва між громадами.
Учасники засідання узгодили програму, обговорили та погодили технічне завдання для координаційної групи та її складу, а також початковий звіт програми.
![U-LEAD з Європою» вчить громади, як створити освітню мережу](https://static.ukrinform.com/photos/2021_04/thumb_files/630_360_1618395024-290.jpg)
« повернутися