Під час чергової онлайн зустрічі голови Горінчівської громади з представниками данського муніципалітету Гульборгсунн відбулась презентація Горінчівської територіальної громади

Дата: 12.10.2021 09:37

Минулого тижня, в рамках партнерської співпраці дев’яти українських громад з данським муніципалітетом Гульборгсунн, відбулась онлайн презентація Горінчівської територіальної громади.

Протягом двох інтенсивних днів українські громади презентували партнерам з Гульборгсунна місцеві бізнеси, центри безпеки, туристичний потенціал, заходи з енергоефективності, історичну та культурну спадщину. Після кожної відеопрезентації українська делегація обговорювала з представниками Гульборгсунна потенційні драйвери подальшого розвитку спроможності.

Горінчівську громаду представляв сільський голова Михайло Калинич, який здійснив цікавий онлайн екскурс до громади для наших партнерів з Данії та колег з інших українських територіальних громад.

До слова, Горінчівська територіальна громада - єдина сільська громада серед громад учасниць з України, які беруть в цьому проєкті співпраці, - зазначив голова громади.

Щиро вдячні U-LEAD with Europe за можливість відкрити нашу громаду світові.