Керівництво Горінчівської громади відвідало данський муніципалітет Гульборгсунн

Дата: 13.06.2023 20:01

Минулого тижня Горінчівський сільський голова Михайло Калинич та начальниця фінансового відділу Руслана Антонь, в рамках двосторонньої співпраці данського муніципалітету Гульборгсунн та дев’яти українських територіальних громад, здійснили візит до Данії.

Керівники та інші представники громад з України відвідали своїх партнерів та обговорили діалог і співпрацю з громадянами, бізнес-компаніями та іншими муніципалітетами.

В рамках поїздки відбулися візити до місцевих асоціацій у селі Ідеструп та місті Стуббекобінг, теплоелектростанції REFA, місцевої бізнес-компанії Hardi International, яка виробляє сільськогосподарську техніку, що експортується на міжнародні ринки, в тому числі в Україну.

Обмінюємось досвідом заради якнайшвидшого відновлення України.