Горінчівська територіальна громада відібрана до участі у Мережі партнерства українських громад з данським муніципалітетом Гульборгсунн

Дата: 12.06.2021 15:23

З приємністю повідомляємо, що за результатами оцінювання поданої нами заявки та мотиваційного відео, Горінчівська громада, за підтримки Закарпатського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою», була відібрана до участі у Мережі партнерства українських громад з данським муніципалітетом Гульборгсунн.

Фото без описуПроєкт співпраці, за фінансування Данської програми добросусідства, складається з дев'яти громад у трьох регіонах України та триватиме до кінця 2023 року.

До складу Мережі увійдуть такі територіальні громади: Горінчівська, Свалявська, Ясінянська (Закарпатська область), Галицька, Городенківська, Долинська (Івано-Франківська область), Глибоцька, Новоселицька, Хотинська (Чернівецька область), а також муніципалітет Гульборгсунн (Guldborgsund) з Данії.

Ми разом з іншими учасники Мережі партнерства матимемо можливість протягом 2021-2023 років взяти участь в низці заходів, зокрема:

- вступному онлайн семінарі та віртуальному візиті до Гульборгсунна;

- навчальних онлайн тренінгах з тематик «Місцева демократія та залучення громадян до прийняття спільних рішень», «Співпраця громади та бізнесу», «Міжмуніципальне співробітництво» та інших;

- онлайн навчальних візитах до українських громадах з кращими практиками;

- навчальних візитах до Гульборгсунна (за умови зняття карантинних обмежень);

- регулярний обмін досвідом з іншими учасниками Мережі;

- налагодження співпраці з Гульборгсунном.

«Децентралізація має йти пліч-о-пліч з більшою прозорістю, посиленою підзвітністю та доброчесністю на місцевому рівні. І саме у цьому досвід Гульборгсунна буде корисним, оскільки двостороннє партнерство дасть змогу для нас почерпнути практичні знання від Данії в застосуванні цифрових платформ та підвищення прозорості місцевого управління», - коментує голова громади Михайло Калинич.