Гірські райони області отримають системи Starlink

Дата: 19.04.2022 12:18

Закарпаття очікує нову партію установок Starlink. Про це повідомив Олександр Пацкан, заступник голови ОВА.

За його словами, системи розподілять в установи критичної інфраструктури гірських районів.

«Наша область є тилом для країни, тож важливо, щоб фахівці мали безперебійний доступ до швидкісного інтернету. Зараз установками забезпечили підрозділи Нацполіції, СБУ, Держспецзв’язку, ДСНС, військкомат, прокуратуру та інші об’єкти», — підкреслив Олександр Пацкан.

Також заступник голови ОВА зауважив, що частину систем Starlink, які отримало Закарпаття, відправили в регіони України, де тривають активні бойові дії.