Звідки в бюджеті Горінчівської територіальної громади гроші?

Дата: 19.06.2024 18:25

Як формується бюджет, на що витрачаються кошти, які напрямки є першочерговими, як вплинути на процеси прийняття рішення та допомогти громаді стати кращою?

Кожен, хто цікавиться життям громади, хоча б раз замислювався над цими питаннями. В цілому бюджетний процес досить тривалий, потребує тісної взаємодії представників усіх сфер життєдіяльності громади та визначення пріоритетів.

Зрозуміти всі його тонкощі зі складною, технічною, специфічною інформацією досить складно. Тому Горінчівська сільська рада запровадила механізм «бюджету для громадян», який доступно пояснює всі основні моменти про місцевий бюджет.

Звідки в бюджеті громади гроші?

Дивіться інформаційний банер розроблений та підготовлений Громадським Партнерством «За прозорі місцеві бюджети» в рамках проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я» та стало можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проскт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього видання не обов'язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Ознайомитися з бюджетом для громадян Горінчівської сільської територіальної громади можна за посиланням: https://gorinchivska-gromada.gov.ua/bjudzhet-dlya-gromadyan-na-2024-rik

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)