Гранти та грантові програми для молоді

Інформація доступна на порталах Salto-Youth Centers за посиланнями: www.salto-et.netwww.salto-youth.net,

OTLAS

Інформаційний центр Еразмус+ Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні.

МЕРЕЖА EURODESK

Мережа Eurodesk пропонує інформаційні послуги для молоді та тих, хто працює з нею, щодо європейських можливостей у сфері освіти, навчання та молоді, а також залучення молоді до європейської діяльності.

Eurodesk – це європейська молодіжна інформаційна мережа, створена в 1990 році. Як організація підтримки Erasmus+. Eurodesk робить інформацію про навчальну мобільність всебічною та доступною для молодих людей і тих, хто з ними працює.

Завдяки мережі з 38 центрів Eurodesk, підключених до місцевих постачальників інформації в 36 європейських країнах, Eurodesk підвищує обізнаність про європейські можливості та заохочує молодих людей стати активними громадянами. Eurodesk об’єднує понад 3000 так званих «мультиплікаторів і амбасадорів», які є регіональними або місцевими організаціями, які працюють з молоддю, надаючи молоді інформацію та консультуючи молодих людей щодо можливостей мобільності.

Щоб забезпечити якість послуг у всіх 36 країнах, Eurodesk пропонує своїм членам якісне навчання та підтримку, а також доступ до інформаційних послуг та інструментів для молоді.

Посилання:

Центри в країнах-членах Програми наповнюють інформацією Європейський портал для молоді 28 мовами. European Youth Portalhttp://europa.eu/youth/

Детальна інформація про мережу Eurodesk та можливості.

Розділи сайту охоплюють численні можливості: літні школи, стажування, тренінги, семінари, гранти тощо. Публікуються оновлення регулярно, і всі проєкти затверджені та профінансовані, а отже, якщо вас оберуть для участі, то ви гарантовано відправитесь в подорож, отримаєте грант чи в інший спосіб зможете реалізувати свій шанс на цікавий досвід та здійснення мрії.