Горінчівська сільська територіальна громада
Хустський район, Закарпатська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Горінчівська громада стала учасницею проєкту «Виявлення можливостей використання спадщини для економічного розвитку малих громад»

Дата: 13.03.2024 23:51
Кількість переглядів: 53

Горінчівська територіальна громада пройшла конкурсний відбір та стала однєю з 12 територіальних громад учасниць проєкту «Виявлення можливостей використання спадщини для економічного розвитку малих громад», що реалізовує Громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи» (АРПІ). Цей проєкт виконується АРПІ за підтримки Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Заявку на проєкт підготувала заступниця начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Горінчівської сільської ради Оксана Росоха.

Фото без опису

28 заявок від 27 територіальних громад були оцінені експертами АРПІ та Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» на основі критеріїв за чотирма категоріями: «Спадщина громади», «Ресурси та спроможності», «Розвиток підприємства/туризму» та «Громадянські інституції». Експерти оцінювали також мотиваційні листи громад-заявників. За результатами оцінювання до участі в проєкті було відібрано 12 територіальних громад, а саме:

1. Диканська селищна територіальна громада Полтавської області

2. Гощанська селищна територіальна громада Рівненської області

3. Хорошівська селищна територіальна громада Житомирської області

4. Шацька селищна територіальна громада Волинської області

5. Горінчівська сільська територіальна громада Закарпатської області

6. Оржицька селищна територіальна громада Полтавської області

7. Тетерівська сільська територіальна громада Житомирської області

8. Довжанська сільська територіальна громада Закарпатської області

9. Білокриницька сільська територіальна громада Рівненської області

10. Зимнівська сільська територіальна громада Волинської області

11. Сенчанська сільська територіальна громада Полтавської області

12. Черняхівська селищна територіальна громада Житомирської області

У межах проєкту для обраних громад буде здійснено експрес-оцінку економічного потенціалу культурної та природної спадщини з подальшою підготовкою аналітичного звіту та адресними рекомендаціями для кожної громади. Крім того, для представників цільових громад будуть організовані тренінги, що підвищать їхню спроможність розробляти та реалізовувати проєкти розвитку, що базуються на місцевій спадщині. Також три громади отримають підтримку у створенні планів (місцевих цільових програм) інтерпретації культурної та природної спадщини з практичними рекомендаціями щодо розвитку туристичних продуктів.

Проєкт «Виявлення можливостей використання спадщини для економічного розвитку малих громад» спрямовано на підвищення економічної стійкості цільових громад шляхом швидкої оцінки економічного потенціалу їх спадщини та розвитку спроможності органів місцевого влади оцінювати, управляти та використовувати існуючу спадщину, а також розробляти дієві місцеві програми розвитку, спрямовані на використання потенціалу місцевої спадщини. Завданням проєкту є надати партнерським громадам Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» ефективні інструменти місцевого економічного розвитку та підвищити їх спроможність управляти та використовувати свою культурну та природну спадщину в цілях місцевого розвитку.

Цей пресреліз був створений ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи» в рамках проєкту  «Виявлення можливостей використання спадщини для економічного розвитку малих громад», та став можливий завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього пресрелізу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь