Чи може культурна спадщина впливати на розвиток територій?

Дата: 29.07.2024 19:42

Нещодавно представники Горінчівської територіальної громади на чолі з сільським головою Михайлом Калиничем взяли участь в навчальній поїздці до громад Івано-Франківської області.

Горінчівська територіальна громада реалізовує проєкт «Виявлення можливостей використання спадщини для економічного розвитку малих громад». В рамках проєкту відбулася навчальна майстерня-практикум щодо розвитку туристичних продуктів.

Під час даної поїздки учасники познайомилися з Центром спадщини Вигодської вузькоколійки та іншими розвитковими ініціативами Вигодської громади, відвідали овечу ферму «Дубовий кут» і побачили як ефективно працює бізнес, коли він обʼєднується.

Крім того, учасники мали змогу ознайомитися з тим, як використовують обʼєкти культурної спадщини для збільшення та покращення економічного потенціалу громади. Адже не всі архітектурні памʼятки потрібно відтворювати в їхньому початковому вигляді, а можна їх інтерпретувати та зробити туристично привабливими.