В Ужгороді відбувся форум «Молодь в діалозі з владою та громадськістю»

Дата: 13.08.2024 12:26

В Ужгороді провели захід з нагоди Міжнародного дня молоді, який третій рік поспіль Україна відзначає разом з усім світом.

Понад сто учасників форуму разом з експертами та експертками у різних сферах обговорили актуальні питання підтримки громадських рухів у формуванні військово-патріотичного спрямування молоді, діяльність молодіжних організацій в умовах війни, повоєнний час, обмінялися власним досвідом, думками та баченням розвитку молодіжної політики на Закарпатті.

Молодіжні лідери краю отримали нагороди з нагоди Дня Молоді від Міністерства молоді та спорту України і керівництва області. Виконувачці обов’язків начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Горінчівської сільської ради Оксані Рососі вручено подяку Закарпатської обласної ради.

Варто звернути увагу, що в Горінчівській територіальній громаді проводиться значна робота у сфері молодіжної політики та залучення молоді до прийняття рішень. Наразі в громаді триває процес формування молодіжної ради.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)