Рій «Карпатські січовики» Березівського ЗЗСО серед найкращих за підсумками окремих конкурсів ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 30.05.2021 20:52

Конкурс «Відун».

Учасники – джури й молоді козаки демонстрували свої знання у вирішенні інтегрованих завдань з історії України, Збройних Сил України, українського козацтва тощо та вміння використання гаджетів.

В конкурсі взяли участь представники 31 рою старшої вікової групи (молоді козаки) та 29 – середньої вікової групи.

За висновками журі у старшій віковій групі визначено переможців і призерів де ІІ місце виборов рій «Карпатські січовики» Березівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Горінчівської сільської ради.

Конкурси з фізичної підготовки «Підтягування на перекладині», «Віджимання» відбулись 17 травня 2021 року. В них взяли участь представники 31 рою старшої вікової групи (молоді козаки). Учасники продемонстрували свою гарну фізичну підготовку. Тут також рій «Карпатські січовики» Горінчівської сільської ради показав найкращі результати.

Конкурс «Пластун» розпочато 25 травня 2021 року. Він передбачає вміння орієнтуватися на місцевості, користуватися компасом, картою, вимірювання відстаней по карті, знання топографії.

Конкурс «Впоряд» розпочався 26 травня 2021 року. Рої мали продемонструвати навички зі стройової підготовки (впоряду), показати практичні навички всіх учасників рою з муштрового впоряду індивідуально і командно.