Порядок виписки паливних дров для населення Хустським ЛДГ

Дата: 23.09.2021 11:24

Для зручності жителів Горінчівської територіальної громади, Горінчівська сільська рада, відповідно до інформації Хустського ЛДГ,  інформує мешканців громади про порядок та  умови виписки паливних дров для населення, які проживають у віддалених населених пунктах:

1. Громадяни повинні звернутися у найближче лісництво із заявою про виписку дров.

2. Посадова особа лісництва приймає заяву, розраховує суму та видає довідку з реквізитами для оплати дров у найближчому поштовому або банківському відділенні.

3. Після оплати квитанція додається до заяви.

4. Посадова особа лісництва під час візиту в лісгосп візує заяву  та передає її в бухгалтерію для виписування наряду на відпуск дров.

5. Виписаний наряд перевіряється головним бухгалтером на предмет надходження коштів на розрахунковий рахунок підприємства, після чого підписується посадовими особами та скріплюється печаткою.

Для населення, які проживають не у віддалених пунктах проводиться кожного понеділка і четверга з 9.00 год. к.ч. по 15.00 год. к.ч. (крім обідньої перерви з 12.00 год. к.ч. по 13.00 год. к.ч.) в адмінбудинку  ДП «Хустське ЛДГ» за адресою: м. Хуст,  вул. Сливова, 34.

Уповноваженими особами для виписки паливних дров є директор, головний лісничий і головний інженер підприємства.

Для виписки дров`яної деревини з собою необхідно мати копію паспорта та ідентифікаційного коду.

Ціна дров паливних 1 групи ( береза, дуб, бук, ясен, клен, явір) – 600 грн. з ПДВ за 1 куб. м.

Ціна дров паливних 2 групи ( сосна, вільха) – 588 грн з ПДВ за 1 куб. м.

Ціна дров паливних 3 групи (ялина, ялиця, кедр, осика, липа, тополя, верба) – 476 грн. з ПДВ за 1 куб.м.

Вивозка дров проводиться автотранспортом покупця в умовах франко-верхній склад (з лісосіки).

Відповідальні за реалізацію деревини керівники підрозділів:

Горінчівське лісництво (Орос Роман Іванович) - тел. 097-933-26-11. Виписка дров паливних цього лісництва здійснюється за адресою: м.Хуст, вул.Сливова 34.

Березівське лісництво – с.Березово, 783 (Ігнатко Іван Іванович) - тел. 067-124-44-15.

Монастирецьке лісництво – с. Поточок (Меллеш Лев Васильович) - тел. 068-409-27-50.

Нижньобистрівське лісництво – с. Широкий, 352А (Штець Ярослав Васильович) - тел. 096-522-07-57.