Вакцинація сприятиме легкому перебігу COVID-19

Дата: 12.10.2021 09:50

Кожна людина по-своєму переносить різні віруси та інфекції, це залежить від наявності супутніх хвороб та від самого імунітету особи.

COVID-19 може проходити як безсимптомно, так і призвести до важкої пневмонії, нападів задухи та навіть до летального випадку. Відповідно період лікування залежить від загального стану людини.

Для того, аби запобігти тяжкому перебігу COVID-19, госпіталізації та смерті варто скористатися можливістю і вакцинуватися.

Нагадаємо, що для легкого перебігу коронавірусної хвороби характерні: гарячка до 38° C, яка піддається корекції, головний біль, нежить, закладеність носа, біль у горлі та м’язах.

Окрім цього, можливим є кашель без ознак дихальної недостатності, нудота, блювання, діарея без ознак зневоднення, відсутність змін психічного стану. Не варто лякатися і спотворенню нюху, смаку чи їх втратою – це теж тимчасові симптоми легкого захворювання на COVID-19.

Вакцинація сприятиме легкому перебігу COVID-19 » Новини Закарпаття