Триває передплатна кампанія періодичних друкованих видань на 2022 рік

Дата: 12.10.2021 14:47

Немає опису.АТ «Укрпошта» протягом багатьох років надає послугу з розповсюдження періодичних друкованих видань України за передплатою.

10 вересня 2021 року розпочалась передплатна кампанія на 2022 рік.

Від рівня розповсюдження періодичних видань значною мірою залежить подальший розвиток інформаційної сфери, а також інформування населення області та кожного району зокрема щодо роботи обласної та районної влади.

АТ «Укрпошта» під час передплатної кампанії на 2022 р. організовує низку заходів та запрошує всіх взяти активну участь у них, зокрема:

Акція "Декада передплати". Оформити передплату на видання за акційною (зі знижкою) ціною можливо протягом десяти днів під час передплатної кампанії.

Всеукраїнська акція з доброчинної передплати "Відкрий дитині світ читання!" . Акція має на меті привернути увагу громадськості до проблем дітей-сиріт в Україні та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також надати вихованцям дитячих соціальних закладів можливість читати періодичні друковані видання дитячої та юнацької тематики.

Для швидкого та зручного оформлення замовлення скористайтеся сервісом "Онлайн передплата" на сайті АТ "Укрпошта".

Під час передплатної кампанії споживачам пропонується оформити передплату своїм батькам і виявити у такий спосіб увагу та турботу до своїх близьких людей.

Наразі триває передплатна кампанія на I півріччя 2022 року триватиме:

-    на видання України - до 16 грудня 2021 року,

-    на видання зарубіжних країн -  до 03 грудня 2021 року,

-    на обласні та районні видання -  до 24 грудня 2021 року.