Світ Карпатських розет – заходи зі збереження унікальності культури Карпат

Дата: 13.10.2021 09:59

Немає опису.Державний східноєвропейський вищий коледж в Перемишлі як партнер у проєкті «Світ Карпатських розет – заходи зі збереження унікальності культури Карпат» (PLBU.01.01.00-18-0365/17-00) у жовтні 2021 р. проводить дослідження серед мешканців населених пунктів, розташованих у польській та українській частинах Карпат (включаючи молодь, підприємців з туристичного та ремісничого секторів, суспільних експертів – представників органів державної влади та установ), присвячене питанням:
1. культурної ідентичності мешканців Карпат, їх ставлення до традицій, місцевих культур, народних художніх промислів, а також вплив культурної спадщини Карпат на місцевий та регіональний розвиток;
2. дослідження сприйняття Карпат туристами, які відвідують громади, населені пункти та туристичні пам’ятки польської та української частин Карпат.

З огляду на істотні труднощі, що виникають внаслідок зниження епідемічної
безпеки, спричиненої вірусом SARS COV-2, і загрози чергової хвилі пандемії, все дослідження проводиться дистанційно з використанням сучасних ІТ-рішень:
а) електронна анкета для опитування (CAWI, польська та українська версії), розповсюджена серед мешканців (включаючи молодь) населених пунктів, розташованих у польській та українській частинах Карпат;
б) електронна анкета для опитування (CAWI, польська та українська версії), розповсюджена серед туристів, які відвідують та відпочивають у польській та українській частині Карпат.

ПОСИЛАННЯ НА АНКЕТУ (українською) ДЛЯ МЕШКАНЦІВ

ПОСИЛАННЯ НА АНКЕТУ (українською) ДЛЯ ТУРИСТІВ