ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 13.10.2021 12:44

Немає опису. ТзОВ «БОНХУСТ» - фабрика з пошиття верху взуття, що з’явилась на ринку праці з 2017р.

Швейна фабрика складається з таких структурних підрозділів:

1.   підготовчий дільниця;

2.   розкрійна розкрійна;

3.   швейна дільниця.

В команді товариства професійні майстри, швачки, закрійники, контролери якості, шліфувальники, оброблювачі деталей. Для виготовлення виробів використовується сучасне, модернізоване обладнання.

Працюємо лише з натуральною сировиною, а саме: шкіра, комплектуючі та фурнітура імпортного виробництва. Якісна сировина, сучасне обладнання, професіоналізм спеціалістів – гарантія високої якості нашої продукції. «БОНХУСТ» постійно вдосконалює продукцію та робить свій внесок у розвиток майбутнього України – наших дітей.

У зв’язку з розширенням виробництва «БОНХУСТ» запрошує на постійну роботу спеціалістів та навчимо бажаючих працювати на наступних посадах: швачка;

Підприємство гарантує:

1. офіційне працевлаштування + щорічна відпустка;

2. стабільний високий заробіток;

3. своєчасну виплату заробітної плати (від 8000грн до 10000грн);

4. повний соціальний пакет;

5. транспортування до роботи за рахунок товариства.

Умови роботи: 8-год. повний робочий день, гідна заробітна плата, дружній колектив, хороші умови праці, забезпечення сучасного робочого місця з усіма необхідними умовами;

Стать: жіноча Вік: 18−55 років;

Графік роботи: 8.00−17.00 (з обідньою перервою) на постійній основі + 2 технічні перерви.

Вид зайнятості: повна зайнятість, готові взяти людину з інвалідністю.

Вимоги : хороший зір; акуратність; спритність; відповідальність; старанність; чесність; порядність та бажання вчитись (працювати); комунікабельність; пунктуальність; без шкідливих звичок; досвід роботи — бажаний, але не обов’язковий (при потребі навчимо); готові взяти студента заочної форми навчання.

Обов’язки:

1. Відповідальність за кожну виконану операцію;

2. Робота в команді спільно з усіма робітниками всіх структурних підрозділів фабрики;

3. Акуратне та якісне виконання роботи;

Немає опису.

За детальною інформацією звертайтеся за вказаним номером телефоном +380975617359 - Лідія.