Вітання голови громади Михайла Калинича з Днем захисника України, Днем Українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Дата: 14.10.2021 10:07

Шановні захисники і захисниці України!
Сьогодні ми святкуємо аж чотири свята, тісно пов'язані між собою: День захисників і захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та річницю створення Української повстанської армії.

Це свято уособлює силу волі та незламність духу, наповнює серця мільйонів українців почуттям гордості та поваги до людей, чиї сміливі вчинки назавжди залишаться втіленням любові до Батьківщини та свого народу.

З нагоди величного свята висловлюю подяку та шану чоловікам і жінкам, які беруть участь у захисті територіальної цілісності та недоторканості України.

Переконаний, що любов до своєї землі та готовність до захисту своєї держави й надалі залишатимуться найважливішими рисами нашого народу.

Особливі слова підтримки хочу сказати для тих, хто сьогодні знаходиться в бойовому строю та захищає українців. Нехай оберігає вас і ваші сім’ї Пресвята Богородиця!

Від щирого серця вітаю справжніх захисників і захисниць України. Міцного здоров’я, сил, терпіння та мирного неба над головою!

Горінчівський сільський голова
Михайло Калинич