З нагоди Дня захисника України відбулося урочисте покладання квітів

Дата: 15.10.2021 14:00

Урочисте привітання до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва, які припадають на велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, відбулося 15 жовтня 2021 року в селі Горінчово.
Захід розпочався з виконання Гімну України. Учасники хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх героїв-патріотів, які віддали своє життя за волю України та мужньо захищали її кордони.

В урочистому покладанні квітів взяли участь  голова Горінчівської сільської ради Михайло Калинич, секретар сільської ради Ангеліна Калин, начальник відділу освіти  Іван Паш, настоятель Свято-Вознесенського храму с.Горінчово отець Іоан.

Вітання пролунали в адресу захисників України від  працівників культури Горінчівської сільської ради та учнів Горінчівського ЗЗСО та мешканці села.

День захисників та захисниць України - це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, свято мужності і патріотизму. Це нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу та незалежність України.