У закладах освіти Горінчівської територіальної громади провели Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Дата: 20.10.2021 10:00

18 жовтня  - день, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми. Саме цей День був започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми.

Будь-яка особа може постраждати від торгівлі людьми, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу.

З метою відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня в закладах освіти Горінчівської територіальної громади педагоги для учнів провели виховні години на тему «Живи вільно», диспут «Протидія торгівлі людьми» та інші просвітницькі заходи. Крім того, зі старшокласниками психологи провели анкетування та перегляд відеофільму «Правда про торгівлю людьми» з подальшим обговоренням.

Ці заходи допомогли підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми; обговорили причини, форми та ознаки цього явища; показали небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.