Закарпатці, які щепилися за кордоном, можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію

Дата: 02.11.2021 15:23

Закарпатці продовжують імунізуватися на локаціях, які розгорнуті в межах усієї області, та чимало краян отримують щеплення за кордоном.

Як повідомляє голова облдержадміністрації Анатолій Полосков, незалежно від місця вакцинації кожен отримує документ, що підтверджує імунізацію від COVID-19.

Дані осіб, що щепилися в Україні, представник мобільної бригади протягом кількох днів самостійно вносить до електронної системи охорони здоров’я eHealth (ЕСОЗ).

«Закарпатці, що вакцинувалися в інших країнах, мають звернутися до сімейного лікаря чи в будь-який пункт щеплення, надати офіційно завірену довідку, яка підтверджує факт отримання однієї чи двох доз вакцини.

Відповідно до цього документа медичний запис буде введено до ЕСОЗ із позначкою про внесення на основі вторинного джерела», — наголосив Анатолій Полосков.

За його словами, після цього, у разі проходження повного курсу імунізації, лікар видрукує паперове Міжнародне свідоцтво про вакцинацію.