Горінчівський сільський голова в режимі онлайн взяв участь у форумі «Україна 30.Безпечна громада»

Дата: 05.11.2021 12:54

4 листопада в Києві за участі Президента України Володимира Зеленського відбувся Всеукраїнський форум «Україна 30. Безпечна громада».

Метою форуму є актуалізація питань співпраці МВС, органів системи МВС та інших зацікавлених органів влади з територіальними громадами зі створення безпечного середовища, реалізації спільних інфраструктурних проєктів та розвитку цифрових сервісів для громадян.

Відкриття відбулося за участі Президента України Володимира Зеленського, міністра МВС Дениса Монастирського, заступника керівника Офісу Президента України Кирила Тимошенка, міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова та інших високопосадовців, народні депутати України, міські, селищні, сільські голови, представники громадських організацій.

У форумі «Україна 30. Безпечна громада» в режимі відеоконференції взяв участь і голова Горінчівської територіальної громади - Михайло Калинич.

Під час панельних дискусій фахівці поділилися своїм досвідом та баченням подальшої співпраці у питаннях розвитку таких проєктів МВС із формування безпечного середовища в територіальних громадах як «Поліцейський офіцер громади», «Безпечне дитинство», «Розвиток центрів безпеки, місцевих та добровільних пожежно-рятувальних команд».

Покровська міська рада