З Днем працівника соціальної сфери

Дата: 07.11.2021 15:45

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Вітаємо всіх працівників соціальної сфери України з їх святом. Ви робите велику і важливу роботу: ви допомагаєте людям там, де вони самі не можуть допомогти собі. Нехай же успіхів у вас буде якомога більше, а невдачі зовсім обходять ваше життя.

Ми дякуємо вам за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття. Тож нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я та щастя, достатку невичерпної енергії та мирного неба над головою.

Зі святом Вас!

З повагою Горінчівський сільський голова Михайло Калинич