9 листопада – День української писемності та мови

Дата: 09.11.2021 11:21

Щорічно 9 листопада в Україні відзначають День української писемності і мови, та вшановують пам’ять Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

Велична і прекрасна українська мова має тисячолітню історію та багаті традиції. За роки свого існування вона пройшла чимало випробувань, саме з боротьби за рідну мову почалося утвердження нашої державності. І сьогодні будувати незалежну, справді вільну країну, якою б ми могли пишатися, можливо тільки за умови зміцнення та розвитку української мови.

Варто пам’ятати, що грамотно володіти державною мовою – це обов’язок справжніх українців, які вболівають за державу, за її цілісність і духовну міць.

Дорогі жителі Горінчівської громади! Щиро хочу, аби ви берегли рідне слово і передавали цей безцінний дар наступним поколінням. Впевнений, що наша мова єднатиме український народ та слугуватиме потужним духовним оберегом!

З повагою – Горінчівський сільський голова Михайло КАЛИНИЧ

Сьогодні, 9 листопада – День української писемності та мови • Новини •  Місто Прилуки