З робочим візитом на Закарпатті перебувають Глави Урядів України та Словацької Республіки

Дата: 12.11.2021 12:36

Сьогодні у Закарпатській області з робочим візитом перебувають Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Прем’єр-міністр Словацької Республіки Едуард Хегер.

Голова облдержадміністрації Анатолій Полосков долучився до зустрічі Глав Урядів двох країн у міжнародному пункті пропуску «Ужгород – Вишнє-Нємецьке». ПП тут цілодобовий для автомобільного транспорту, та невдовзі тут може з'явитися ще й пішохідний, роботи над яким тривають.

За словами Прем’єр-міністра України, потрібно укласти необхідні угоди зі Словаччиною для  запровадження там пішохідного й велосипедного руху.

«Відповідний протокол перебуває на розгляді Словацької сторони. Розраховуємо на конструктивне обговорення цих питань під час наших двосторонніх зустрічей», — зауважив Глава Уряду України.

Денис Шмигаль та Едуард Хегер оглянули стан прикордонної інфраструктури, роботу стаціонарної скануючої системи. Окрім цього, у межах зустрічі обговорили актуальні питання взаємодії з питань функціонування міжнародного автомобільного пункту пропуску.

«Завдяки тісній співпраці України та Словацької Республіки вдається ефективно реалізовувати проєкти у межах розбудови пунктів пропуску, реконструювати та модернізовувати прикордонну інфраструктуру в Закарпатській області», — зауважив Анатолій Полосков.