Поради батькам щодо профілактики коронавірусної хвороби та вакцинації дітей

Дата: 16.11.2021 10:20

Діти є уразливою категорією до COVID-19, вони теж хворіють та мають ризики потрапити до лікарні. Від початку пандемії у Закарпатті понад 4200 дітей були інфіковані. Про це повідомив голова облдержадміністрації Анатолій Полосков.

«Аби вберегти молодше населення від негативних наслідків хвороби, дорослим варто імунізуватися, а дітей навчати основних правил, яких потрібно дотримуватись, щоб не захворіти», — зауважив очільник краю.

Зокрема, варто нагадати, що мити руки потрібно ретельно з милом не менше 20 секунд, під час кашлю та чхання прикриватися серветкою. Найголовніше зараз пояснити дітям важливість дотримання соціальної дистанції та носіння масок не лише у школі, а й у всіх громадських місцях.

«Нещодавно МОЗ України дозволило вакцинацію осіб від 12 років за умови наявності усіх обов’язкових рутинних щеплень. Так, зараз в області виконано понад півтори тисячі щеплень дітям», — додав Анатолій Полосков.