Конкурс «Захисники України: історія та сьогодення»

Дата: 19.11.2021 12:10

17 листопада на базі Горінчівського ЗЗСО відбувся ІІ етап конкурсу літературних творів, творів  образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення».

Конкурс проводився з метою вшанування мужності та героїзму, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, захисників незалежності і територіальної цілісності України, збереження та розвитку національних традицій, а також для виховання української молоді в дусі військових традицій, формування національно свідомої, патріотично зрілої особистості та проходив у чотирьох номінаціях: «Лист», «Вірш», «Малюнок», «Фоторобота».

Вихованці закладів освіти Горінчівської територіальної громади свідомо віднеслися до своїх робіт, тому вірші та листи були чуттєвими та сповнені гордістю до наших захисників, а малюнки і фотороботи - наповнені патріотизмом. Під кінець журі визначило переможців, чиї роботи будуть представляти нашу громаду в ІІІ обласному етапі.

Перше місце у номінації «Вірш» отримала Яким Евеліна Андріївна - учениця 9-го класу Монастирецького ЗЗСО; у номінації «Лист» - Тегза Дарина Миколаївна, учениця 9-го класу Березівського ЗЗСО; у номінації «Малюнок» - Драгушинець Юрій Іванович, учень 7-го класу Монастирецького ЗЗСО; у номінації «Фоторобота» - Калинич Юрій Степанович, учень 10-го класу Монастирецького ЗЗСО.

Тож вітаємо переможців і бажаємо успіху в ІІІ етапі.