Понад 20 тисяч закарпатців із супутніми захворюваннями вакцинувалися проти COVID-19

Дата: 29.11.2021 14:33

Вакцинація населення є головним завданням у період пандемії для Президента України, МОЗ та керівництва Закарпаття зокрема.

Як наголошує в. о. голови облдержадміністрації Петро Добромільський, особливо важливо захистити дітей, осіб старшого віку та тих, у кого є супутні захворювання.

«Зараз ще чимало людей бояться імунізуватися, оскільки вважають, що вакцина може нашкодити організму чи загострити наявні хвороби. Але наші лікарі чітко пояснюють, що робити щеплення таким категоріям також потрібно», — зауважив Петро Добромільський.

Медики підкреслюють, що людям, які мають серцево-судинні, ендокринні захворювання, ішемічну хворобу, цукровий діабет, слід вакцинуватися, аби в разі інфікування COVID-19 мати легший анамнез.

Згідно з даними системи СОТА у Закарпатській області понад 45 тисяч осіб із супутніми хворобами отримали щеплення, з них майже 21 тисяча краян завершили вакцинальний комплекс.