Керівництво Горінчівської громади взяло участь у тренінгу «ЦНАП і покращення якості послуг: PROSTO про найважливіше»

Дата: 30.11.2021 10:00

Минулого тижня на базі ЦНАПу Полянської сільської ради пройшов тренінг «ЦНАП і покращення якості послуг: PROSTO про найважливіше» до участі в якому долучилися й представники Горінчівської територіальної громади. Мова йшла про всі аспекти створення у громаді ЦНАПу та належну організацію надання адміністративних послуг.

Експекти PROSTO, які мають величезний досвід створення ефективних центрів, актуалізували для керівництва громад останні новели реформ у сфері адмінпослуг, місце та функцію ЦНАП у громаді, пояснили та закцентували, що в першу чергу потрібно враховувати керівнику при створенні та покращенні роботи Центрів.

Голова Горінчівської ТГ Михайло Калинич, секретар сільської ради Ангеліна Калин та реєстратор сільської ради Ангеліна Петрецька під час візиту ознайомилися з практичними аспектами надання якісних адмінпослуг мешканцям, з принципами інституційної та фізичної організації роботи ЦНАП. Мали можливість отримати відповіді на практичні питання від колег Полянської ТГ, що особливо важливо під час таких візитів.

Фото без опису«Горінчівська громада має велику потребу у створенні власного ЦНАПу, який би став не лише місцем отримання послуг, але й центром громадського життя, де мешканці вестимуть повноцінний діалог з державою та громадою», - коментує сільський голова Михайло Калинич.