Круглий стіл працівників психологічної служби

Дата: 02.12.2021 15:15

Вже традиційним стало проведення круглого столу працівників психологічної служби освітніх закладів (практичних психологів та соціальних педагогів).

30 листопада  2021 року працівники психологічної служби з 8 освітніх закладів Горінчівської сільської ради зібралися на базі Горінчівського інклюзивно-ресурсного центру, щоб обговорити  питання організації своєї роботи. У виступах присутні працівники психологічної служби відмітили, що актуальним питанням для освітнього закладу є створення психологічно безпечного середовища у школі і закладі дошкільної освіти. Співпраця всіх учасників навчально-виховного процесу  повинна ґрунтуватись на: довірі, доброзичливості, відповідальності, толерантності, емоційній взаємодії та взаємодопомозі всіх учасників НВП.

Важливу роль в цьому відіграє адміністрація освітнього закладу, діяльність всього педагогічного колективу і кожного педагога зокрема, психологічна служба закладу.

Одне з основних завдань педагогічного колективу та психологічної служби школи - моделювання і проектування освітнього емоційно комфортного середовища, в якому будуть задоволені основні потреби учнів і вихованців, і в якому усі учасники навчально-виховного процесу зможуть зберегти і зміцнити своє психічне та фізичне здоров’я.

Директор ІРЦ  Людмила БОРИСЕВИЧ