До уваги мешканців Горінчівської територіальної громади

Дата: 03.12.2021 12:00

Фото без описуГорінчівська сільська рада оприлюднює інформацію та просить керівників підприємств, установ, організацій та небайдужих мешканців долучитися до благодійної акції та збору коштів для дворічного хлопчика Павлика Мотички з с.Синевир Міжгірського району.

Мета благодійної акції «7 грудня – один день для Павлика» полягає у зборі коштів від фізичних осіб, установ, підприємств та організацій будь-якої форми власності шляхом перерахування одноденного заробітку за 7 грудня 2021 року на лікування Павлика Мотички.

Довідково: У Павлика рідкісне генетичне захворювання – спінальна м’язова атрофія 1 типу (СМА). На сьогодні лікування СМА – препарат Zolgensma, який може врятувати життя Павлика. Препарат компенсує відсутній в організмі дитини ген. Вартість даного препарату становить 65 млн. грн., з яких вже зібрано понад 37 млн. грн. (62% від загальної суми).

Телефон для довідок: +380955496488 або електронна пошта bf.tekel.miroslava@gmail.com

Реквізити:

БФ “Мирослави Текель”