З Міжнародним днем захисту прав людини!

Дата: 10.12.2021 11:55

Свобода, повага, толерантність, справедливість, відповідальність – так на практиці повинні співіснувати люди та суспільства.
10 грудня в світі відзначається Міжнародний день прав людини. Прийняття Декларації прав людини у 1948 році вперше в світовій історії проголосило, що кожна людина має особисті, цивільні та політичні права і ніхто не має права їх позбавити. Це стало початком нового світового порядку, в якому людина – найвища цінність, а її життя – недоторканне.
Права людини – це броня, яка захищає нас. Це правила, які говорять нам, як себе поводити. Це арбітри, до яких ми можемо звертатися. Вони пропонують нам повагу та вимагають від нас ставитися з повагою до інших. Вони подібні до доброти, правди і справедливості: ми можемо розходитися в думках стосовно їхнього визначення, але ми впізнаємо їх, коли бачимо, що їх порушують.

Цей день є нагадуванням про те, що кожен політик, державний діяч, державний службовець, виконуючи функції, які покладені на нього суспільством, повинен працювати у першу чергу в ім’я людини.

Щиро вітаю всіх зі святом!

З повагою Горінчівський сільський голова Михайло Калинич