єПідтримка: як отримати 1000 гривень від держави

Дата: 10.12.2021 14:36

Українці вже відкрили понад 302 тисячі віртуальних карт для отримання виплати за програмою єПідтримка. Про це інформує Олександр Пацкан, заступник голови Закарпатської ОДА.

Днями стартує пілот проєкту єПідтримка, який ініціював Президент Володимир Зеленський. За програмою українці зможуть отримати 1000 гривень від держави. Днями Кабмін ухвалив постанову щодо грошових виплат.

Для того, аби отримати кошти, потрібно оформити картку єПідтримка в одному з банків-партнерів. Зробити це можна як онлайн, так і офлайн.

Далі необхідно авторизуватися в додатку Дія і перевірити наявність «зеленого» ковід-сертифікату (сертифікат з порталу Дія чи паперовий від сімейного лікаря не підійдуть).

У розділі "Послуги" потрібно обрати єПідтримка, далі карту для виплати й чекати надходження коштів.

«Це унікальна програма, покликана допомогти українським підприємцям. Важливо, що отримані кошти можна буде витратити лише на послуги бізнесу: піти у кіно, спортзал, на концерт, придбати книги тощо», – наголосив Олександр Пацкан.