У Нижньому Бистрому зводять габіонну підпірну стінку
Дата: 13.12.2021 09:43
Кількість переглядів: 365
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04053861/c14e3ae161bdce0eeaf218e8635b4866.jpg)
За хороших погодних умов на маршруті регіонального значення Р-21 Долина – Хуст продовжуються роботи з відновлення та покращення дорожньої інфраструктури.
Як повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Олександр Пацкан, у селі Нижній Бистрий, що на Хустщині, фахівці зводять спеціальну укріплювальну конструкцію.
Зараз уже понад 20 м низової підпірної стінки з габіонів готові: тут підрядна організація встановила сітчасті ящики, заповнені природним каменем.
«Такі споруди є надважливими у гірській місцевості та біля річки, оскільки саме вони уберігають дорожнє полотно від розмивів та зсувів», — наголосив Олександр Пацкан.
Проєкт реалізують завдяки президентській ініціативі Володимира Зеленського «Велике будівництво»
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04053861/616f10518a4f221ac59d148664b8fddb.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04053861/1e35181fdae2932f3225c0224bbeaf59.jpg)
« повернутися