Вітання з Днем працівників суду!

Дата: 15.12.2021 14:58

Шановні судді та працівники апарату судів!

Від щирого серця прийміть найкращі привітання з нагоди професійного свята — Дня працівників суду!

Фундаментом правової держави є дієва система правосуддя, що здатна забезпечити ефективний захист прав і свобод людини і громадянина.

Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від суддів та працівників судових органів високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей: честі, гідності, відданості справі та наполегливості.

Ваш високий професіоналізм, принципова громадянська позиція, чесність та об'єктивність є запорукою усталення та зміцнення законності і правопорядку в державі.

Тож нехай незаперечними заповідями кожного судді зажди будуть вірність ідеалам правди і справедливості, відповідальність за долю кожної людини.

Бажаю всім міцного здоров'я, добра і благополуччя, сил та наснаги для нових звершень у справі служіння Українському народу!

З повагою, Горінчівський сільський голова Михайло КАЛИНИЧ