На Закарпатті відновили ще два мости
Дата: 15.12.2021 15:33
Кількість переглядів: 413
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04053861/82428bb9f090e58bc1f87332139c5e89.jpg)
Рік добігає кінця, а разом з ним і роботи на інфраструктурних об’єктах області, реалізація яких була передбачена у 2021 р. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.
Підрядні організації закінчують відновлення штучних споруд, зокрема і поточний середній ремонт мосту на автомобільній дорозі місцевого значення С 071323 Березово – Ряпідь, а також капітальний ремонт мосту, розташованого в с. Білки на автомобільній дорозі О 070502 Довге – Іршава.
Як зауважив Мирослав Білецький, перший був в аварійному стані, натомість зараз відновлений і безпечний для руху автомобілів та пішоходів.
«На 108-метровому мості через річку Ріка в Березові укріпили опори та конуси, влаштували монолітну залізобетонну плиту та асфальтобетонне покриття на тротуарах та під’їздах на об’єкт, провели гідроізоляцію», – прокоментував перший заступник очільника краю.
Крім того, за його словами, міст у с. Білки значно менший, його довжина становить 12 м. Тут також влаштували монолітну залізобетонну плиту по балках прогонової будови та покриття з двох шарів асфальтобетону, провели гідроізоляцію проїзної частини, задля безпеки руху пішоходів облаштували тротуари. Залишилося встановити металеве бар'єрне та перильне огородження.
Загалом цьогоріч був запланований ремонт 9 мостів. Всі роботи закінчать до кінця року.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04053861/d1bf2368ced0cc12c7ccc6959c071715.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04053861/942cddd5604374fb1272e1316291f86d.jpg)
« повернутися