На Закарпатті відновили ще два мости

Дата: 15.12.2021 15:33

Рік добігає кінця, а разом з ним і роботи на інфраструктурних об’єктах області, реалізація яких була передбачена у 2021 р. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

Підрядні організації закінчують відновлення штучних споруд, зокрема і поточний середній ремонт мосту на автомобільній дорозі місцевого значення С 071323 Березово – Ряпідь, а також капітальний ремонт мосту, розташованого в с. Білки на автомобільній дорозі О 070502 Довге – Іршава.

Як зауважив Мирослав Білецький, перший був в аварійному стані, натомість зараз відновлений і безпечний для руху автомобілів та пішоходів.

«На 108-метровому мості через річку Ріка в Березові укріпили опори та конуси, влаштували монолітну залізобетонну плиту та асфальтобетонне покриття на тротуарах та під’їздах на об’єкт, провели гідроізоляцію», – прокоментував перший заступник очільника краю.

Крім того, за його словами, міст у с. Білки значно менший, його довжина становить 12 м. Тут також влаштували монолітну залізобетонну плиту по балках прогонової будови та покриття з двох шарів асфальтобетону, провели гідроізоляцію проїзної частини, задля безпеки руху пішоходів облаштували тротуари. Залишилося встановити металеве бар'єрне та перильне огородження.

Загалом цьогоріч був запланований ремонт 9 мостів. Всі роботи закінчать до кінця року.