В Україні розпочала роботу платформа про здорове харчування у школах «Знаїмо»

Дата: 16.12.2021 11:22

В Україні розпочала роботу платформа про здорове харчування у школах «Знаїмо» – http://znaimo.gov.ua. Вона є частиною реформи системи шкільного харчування, яка відбувається в Україні за ініціативи першої леді Олена Зеленська.

«Знаїмо» – це коли ми знаємо, що їмо, а саме корисну, свіжу, збалансовану їжу. Щоб кожна школа або садочок могли забезпечити учнів та вихованців такою їжею, на платформі зібрали всі необхідні інструменти та матеріали.

Батьки та школярі також можуть знайти для себе багато корисного. Це підказки, які допоможуть краще зрозуміти особливості здорового харчування та дотримуватися його на постійній основі і без зайвих зусиль.

Сайт розробили спільно з Міністерство освіти і науки України , Міністерство економіки УкраїниДержпродспоживслужба, експерти з підтримки реформ МОН, Центр громадського здоров’я України.

Підтримку в розробці сайту надали UNICEF UkraineУкраїно-швейцарський проєкт Діємо для здоров‘я , Асоціація дієтологів України, команда Євген Клопотенко. IT-партнером виступила компанія SoftServe.

Міністерство охорони здоров'я України