«Закарпатці вже щепляться бустерною дозою вакцини», — Вікторія Тимчик
Дата: 30.12.2021 09:34
Кількість переглядів: 542
У Закарпатті вже імунізують бустерною дозою вакцини. Про це повідомила регіональна координаторка вакцинальної кампанії проти COVID-19 в області Вікторія Тимчик.
«Зараз це щеплення медики вводять двом пріоритетним категоріям: лікарям та працівникам інтернатів. Ці групи найпершими розпочали щепитися наприкінці лютого відповідно до Дорожньої карти.
Зокрема, якщо хворітимуть медпрацівники, то система охорони здоров'я не буде спроможною боротися з коронавірусною хворобою та лікувати населення», — наголосила Вікторія Тимчик.
За її словами, уже п'ятеро закарпатських лікарів отримали бустерну дозу вакцини.
Працівники медичних та інтернатних закладів можуть отримати третє щеплення проти COVID-19 через шість місяців після другого.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04053861/a4e3118b7d4169d47fd3ea21748928a1.jpg)
« повернутися