Дата: 20.12.2021 10:27

В рамках програми «Спроможна школа для кращих результатів» два заклади освіти Горінчівської територіальної громади отримали сучасні STEM кабінети біології та хімії.

Отож, в рамках програми в громаді реалізовано наступні проєкти:

1. Впровадження інноваційних методів навчання в Горінчівському закладі загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Горінчівської сільської ради через дооснащення закладу сучасним STEM кабінетом біології. На реалізацію проєкту громада отримала 289400 грн з державного бюджету.

2. Впровадження інноваційних методів навчання в Монастирецькому закладі загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Горінчівської сільської ради через дооснащення закладу сучасним STEM кабінетом хімії.  На реалізацію проєкту громада отримала 444300 грн з державного бюджету.

Крім цього на реалізацію вищевказаних проєктів було спрямовано співфінансування з місцевого бюджету у розмірі 80000 гривень.