Кроки для спеціалістів з управління проєктами: серед учасників й команда Горінчівської територіальної громади

Дата: 21.01.2022 09:30

На базі регіонального офісу U-LEAD з Європою в Закарпатській області проходять навчальні заходи в рамках ініціативи  «Кроки для спеціалістів з управління проектами». Горінчівську територіальну громаду в цих навчаннях представляють: Іван Паш - начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму, Оксана Росоха - головна спеціалістка відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму та Оксана Гавронська - депутатка Горінчівської сільської ради.

Тема першого воркшопу «Де шукати хороші ідеї? Від стратегії – до проєкту». Представники громад вчилися визначати стейкхолдерів та цільові групи, з якими вони можуть працювати в рамках проєктів. Акцентувалася увага на необхідності визначення їхніх потреб та можливостей.

Учасники навчань багато працювали в малих робочих групах та виконували низку завдань від тренерів. Завдання стосувалися SWOT-аналізу ситуації в громадах, щоб зрозуміти, як наявні проблеми можна перетворювати в можливості для розвитку. Також фахівці територіальних громад вправлялися у визначенні ідей, які згодом можуть перетворитися на проєктні пропозиції та бути подані на конкурси.

Від Закарпатської області для участі в другому турі ініціативи були обрані, окрім Горінчівської, команди проєктних менеджерів з Дубівської, Іршавської, Керецьківської, Нересницької, Тур'є-Реметівської та Ясінянської територіальних громад.