Горінчівська сільська рада інформує про підсумки конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельних ділянок, що відбувся 24.01.2022 року

Дата: 25.01.2022 15:18

Фото без описуПереможцем конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення в с. Березово, б/н, Хустського району, Закарпатської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, площею 0,0752 га, кадастровий номер 2125380600:01:001:0319,  на якій  розміщено  об’єкти нерухомого майна, які є власністю покупця цієї земельної ділянки, визначено ТОВ «Хуст-Земля Карпат», код ЄДРПОУ 33423205, Україна, м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 38.