З 11 лютого Закарпаття переходить у «червону зону», — рішення Державної комісії ТЕБ та НС

Дата: 09.02.2022 15:32

З 00:00 11 лютого 2022 року на території Закарпаття вводять «червону зону».

Таке рішення прийняла Державна комісія ТЕБ та НС. Про це повідомив голова облдержадміністрації Віктор Микита.

«На жаль, динаміка захворюваності та поширення COVID-19 — загрозлива. Навчальні заклади області вже переведенні на дистанційну форму навчання, ліжка, що виділені для хворих на коронавірус, поступово заповнюються», — прокоментував очільник краю.

Необхідно розірвати ланцюг передачі вірусу для того, щоб не було надмірного навантаження на систему охорони здоров’я регіону.

За словами Віктора Микити, МОЗ України системно моніторить ситуацію в областях, наша ж викликає об’єктивне занепокоєння.

«Звертаюся до усіх краян з проханням дотримуватися карантинних обмежень, вакцинуватися від COVID-19 та берегти своє здоров’я й здоров’я своїх близьких», — додав голова облдержадміністрації.