Шкільні музеї закладів освіти Горінчівської територіальної громади

Дата: 09.02.2022 15:34

Фото без описуЦього місяця у закладах загальної середньої освіти Горінчівської територіальної громади відбувся огляд шкільних музеїв, які перебувають у сфері управління Міністерства освіти і науки.

Таких музеїв у нас чотири: народознавчий «Бабусина світлина» Нижньобистрівської гімназії, історико-краєзнавчий Березівського ЗЗСО, краєзнавчі - «Пам’яті вдячні нащадки» Монастирецького ЗЗСО та «Берегиня» Горінчівського ЗЗСО. Приємно було побачити велику кількість експозицій, в яких вміщено цілу історію своєї батьківщини. Крім того, керівники музеїв проводять екскурсії для учнів, а в Монастирецькому ЗЗСО навіть віртуальні подорожі, які можуть переглянути у соціальній мережі всі охочі.

Одним із напрямків освітньої діяльності музеїв є національно-патріотичне виховання, адже важливо закарбовувати в пам’яті дітей історію своєї країни та рідного краю.

Ще однією родзинкою є цікавий досвід в музеї Монастирецького ЗЗСО – це пошукова робота, яка спрямована над створенням куточку освіти. Тут створений  літопис  школи,  в  якому  зібрано  матеріали  про  вчителів  Монастирецького ЗЗСО,  колишніх  директорів та сучасні шкільні  події.

До пам’ятних дат та визначних подій в музеях завжди організовуються тематичні виставки. Діти з великою радістю відвідують музеї, адже це так цікаво побачити минуле своїх пращурів.

Презентацію можна переглянути нижче.